O żłobku

Publiczny Żłobek w Miastkowie Kościelnym  funkcjonuje na terenie gminy Miastków Kościelny od stycznia 2019r. Organem nadzorującym jest gmina Miastków Kościelny. Funkcjonowanie placówki reguluje ustawa o opiece nad dziećmi do lat 3.

 

Żłobek jest placówką  opiekuńczo-wychowawczą dla dzieci w wieku od 20 tygodni do około trzech lat, których rodzice lub opiekunowie pracują poza domem. Placówka zapewnia dzieciom dzienne żywienie, zabiegi pielęgnacyjno-higieniczne, opiekę wychowawczą oraz zajęcia edukacyjne.

Głównym naszym zadaniem jest  kierowanie  się dobrem dziecka, jego bezpieczeństwem, prawidłowym rozwojem psychofizycznym staramy się stworzyć jak najlepsze warunki oraz atmosferę do zaspokojenia najważniejszych potrzeb psychicznych oraz rozwojowych dziecka. Wychowankami żłobka są dzieci z gminy Miastków Kościelny. Żłobek posiada wykwalifikowaną kadrę, która w pełni wykonuje powierzone obowiązki i podejmuje działania z myślą o najmłodszych. Żłobek posiada 16 miejsc dla najmłodszych dzieci z gminy.  Pragniemy stworzyć dla nich jak najlepsze warunki, które pozwolą maluchom czuć się jak w domu. Sale są przestronne i jasne, wyposażone w funkcjonalne, kolorowe meble i zabawki posiadające certyfikaty zgodne z wymogami Unii Europejskiej. Posiadamy również duży plac zabaw, na którym dzieci mogą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu pod okiem Pań opiekunek.  Dbamy o to by nasi podopieczni jak najmniej odczuli rozłąkę z rodzicami i stwarzamy im przyjazną atmosferę i poczucie bezpieczeństwa.

szukaj

PERSONEL ŻŁOBKA PUBLICZNEGO ŻŁOBKA W MIASTKOWIE KOŚCIELNYM

p.o Dyrektora - mgr Aleksandra Parol

OPIEKUNOWIE :

Justyna Soszka - opiekun dzieci młodszych

Martyna Mateńko - Kruk - opiekun dzieci młodszych

Aleksandra Parol - opiekun dzieci starszych

Małgorzata Szostak - opiekun dzieci starszych

OBSŁUGA ŻŁOBKA

Beata Dadas- pracownik kuchni