Od dwóch tygodni w Miastkowie Kościelnym działa publiczny żłobek. Przez dwa lata rodzice za opiekę nad dziećmi nie zapłacą ani złotówki.

Zgodnie z przewidywaniami nie było problemu z rekrutacją do miastkowskiego żłobka. – Mieliśmy 25 podań. Do urzędu dzwonili także rodzice dzieci spoza naszej gminy, z pytaniem czy mogą posłać tu dzieci. Żłobek jest jednak przeznaczony jedynie dla dzieci z terenu gminy Miastków Kościelny – wyjaśnia wójt Jerzy Jaroń.

16 maluchów znajdzie miejsce w publicznym żłobku w Miastkowie Kościelnym. Ruszyła rekrutacja. W budynku po byłym przedszkolu kończą się prace wykończeniowe.

Adaptacja budynku przedszkola w Miastkowie Kościelnym rozpoczęła się we wrześniu. – Trwają prace wykończeniowe oraz odbiory. Została podpisana umowa na dostawę wyposażenia żłobka – informuje wójt gminy Jerzy Jaroń. Jak dodaje, wokół budynku zakończył się pierwszy etap planowanych prac. Powstał plac zabaw i ogrodzenie. Koloru nabrała elewacja. II etap zagospodarowania terenu będzie zrealizowany wiosną przyszłego roku.

szukaj

PERSONEL ŻŁOBKA PUBLICZNEGO ŻŁOBKA W MIASTKOWIE KOŚCIELNYM

p.o Dyrektora - mgr Aleksandra Parol

OPIEKUNOWIE :

Justyna Soszka - opiekun dzieci młodszych

Martyna Mateńko - Kruk - opiekun dzieci młodszych

Aleksandra Parol - opiekun dzieci starszych

Małgorzata Szostak - opiekun dzieci starszych

OBSŁUGA ŻŁOBKA

Beata Dadas- pracownik kuchni